Välisvoodrilaud

Välisvoodilaud on Arutehas OÜ põhiliseks ja peamiseks tegevusalaks ja tooteks. Valikus on ka sisevoodrilauad . Lisaks tuulekastilauad, terrassilauad ja põrandalauad.
Voodrilauad värvime, krundime, lasuurime just Teile sobivat ja vajalikku tooni. Enamlevinud välisvoodrilauad on olemas kohapeal laos.
Pakume ka transpordi teenust. Hinnad mõistlikud ja tarne kiire.

Küsi kindlasti pakkumist. Helista (+372) 5660 1979 või  kasuta päringuvormi
Meie tehas asub Viljandimaal, Arussaare, Kõo vald 70501 / vaata kaarti 

Välisvoodrilaud on meie põhitoode. Pakume Arutehas OÜ tootevalikus mitmes profiilis ja tellijale sobiva viimistlusega välisvoodrilauda. Välisvoodrilaud on levinuim ja harjumuspäraseim fassaadi kattematerjal Eesti kodule. Õigesti viimistletud ja paigaldatud välisvoodrilaud on pikaajaline ja vastupidav kodu visiitkaart. Lisaks sellele, et ajalooliselt oleme puitvoodriga harjunud on see looduslik, tervislik ja naturaalne materjal. Puit sulandub hästi meid ümbritsevasse keskkonda ja on silmale soe vaadata. Välisvoodrilaud annab viimistluseks palju võimalusi: profiilide ja värvigammad suur valik aitab olla nii traditsiooniline kui ka omanäoline, konservatiivne või julge. Ümbrusega kaunilt harmoneeruv, ilusa välisvoodrilauaga viimistletud hoone teenib alati kiitvaid pilke. Välisvoodrilaud on pikaealine kui värvi õigeaegselt värskendada. Rohkem hooldust meie kodusest puidust välisvoodrilaud ei vajagi.